Chcieliśmy stworzyć w Krakowie dobre przedszkole prywatne w którym dzieci rozwijają się w swoim rytmie  mając jednak do wyboru bogatą paletę jakościowych możliwości rozwojowych. W związku z tym przedszkole ma w swojej ofercie różne   zajęcia dodatkowe, dzięki czemu każde z dzieci na pewno znajdzie coś dla siebie. Zajęcia dodatkowe sa przygotowane przez psychologów rozwojjowych, mają na celu wzmacniać dydaktykę i rozwijać naturalne zainteresowania dzieci. 

Zajęcia autorskie Przedszkola Harmonii:

Zajęcia dodatkowe

 • „Logimyki” czyli: specjalnie przygotowane gry logiczne na różnych poziomach wieku, dobrane przez naszych neuropsychologów
 • „Klockotriki”- zajęcia przy użyciu różnego rodzaju wymagających i przede wszystkim fascynujących, różnorodnych  klocków. Dzięki temu dzieci z własnej motywacji, przy pomocy prowadzących z ochotą rozwijają wyobraźnie przestrzenną, planowanie i twórczość.  
 • "Chodzą słuchy"- aktywne zabawy połączone ze śpiewem, wzmacniające koncentrację słuchową, aktywność muzyczną i tor oddechowy
 • „Puls” grupa taneczna rozwijającą ekspresję emocjonalną, ruchowo-muzyczną, pamięć ruchową
 • „Jakby to było” - grupę teatralną – rozwijającą ekspresję, twórczość, pamięć, wczuwanie się w role.
 • „ Wszystkie kolory tęczy ” – zajęcia oparte na rysunku, malowaniu i sensoplastyce.
 • "Opowieści naszej treści" - zajęcia z klimatem opowieści w kręgu i tworzeniem własnych opowieści w rytmie, wzmacniające koncentrację słuchową, sprawność językową, narrację, twórczość i zamiłowanie do książek.

Pozostałe:

 • Grę na instrumentach dla dzieci od 4 r. ż: gitara, pianino, skrzypce
 • J.Angielski dodatkowy z ćwiczeniami multimedialnymi, quizami i śpiewem.
 • Kółko przyrodnicze- Angażujące eksperymentowanie, wnioskowanie, ćwiczenie rozbudzania ciekawości oraz  uważnego gromadzenia wiedzy wg zainteresowań dzieci, w małych grupkach. W tych zajęciach aktywne  zdobywanie doświadczenia  połączone jest  z wiedzą wprowadzaną za pomocą edukacyjnych programów multimedialnych, od 4 r.ż.
 • Zajęcia komputerowe od 4,5 r. ż
 • Zumba dla dzieci
 • Yoga dla dzieci

Przedszkole w liczbach

8 ilość sal
rozwojowych
5 ilość sal
sensorycznych
3 ilość grup
przedszkolnych
10 ilość podwójnie
wykształconych
specjalistów
1900 ilość pomocy
 
 
Cele rozwojowe
 
 

Budowanie i regulowanie relacji

Myślenie, sprawczość i poczucie wpływu

Samokontrola i samodzielność

Twórczość i pasja

Muzykalność, gra na instrumencie

Zamiłowanie do ruchu

 
 
Wartości
 
 

Praca na więzi i uważnej relacji

Wielowarstwowe wykształcanie prowadzących

Aktywna systemowa praca z rodziną

Wzmacnianie naturalnego rytmu rozwojowego dziecka i profilaktyka rozwojowa

Innowacyjna integracja metodyczna w terapii rozwoju

Wzmacnianie naturalnej ekspresji muzycznej i rozwój twórczości

 
 
Wideo
 
 

Nasi partnerzy

 • Test1
 • Test2
 • test3

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem